Maska lakiernicza DeVilbiss MPV-627

Maska DeVilbiss MPV-627 to jeden z kilku modeli akcesoriów ochronnych marki DeVilbiss, stosowanych do pracy z wysokiej jakości pistoletami natryskowymi.

Używanie maski w trakcie pracy z materiałami rozpylanymi przez pistolety natryskowe automatyczne oraz manualne jest jednym z wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy. 
Akcesoria ochronne marki DeVilbiss są przystosowane do panujących w trakcie malowania warunków i skutecznie chronią układ oddechowy przed niekorzystnym działaniem substancji zawartych w materiale natryskowym.

Maska lakiernicza DeVilbiss

Aby należycie zadbać o własne bezpieczeństwo, każdy użytkownik pistoletu powinien wyposażyć się w ochronne google, maskę z filtrem powietrza oraz rękawice. 

Substancje rozpylane przez pistolety natryskowe są silnie reaktywnymi związkami chemicznymi. Stosowanie lakierów odgrywa ogromną rolę w przemyśle oraz produkcji, jest ekonomiczne i praktyczne, jednak powinno być przeprowadzane w warunkach bezpiecznych dla zdrowia operatora. 

Aby zapewnić takie warunki, firma DeVilbiss stworzyła maski lakiernicze dedykowane do stosowania z pistoletami natryskowymi DeVilbiss. 

DeVilbiss MPV-627 Specyfikacja

  • Jedno źródło dostarcza powietrze do oddychania i rozpylania
  • Zestaw zawiera wysokiej jakości okulary ochronne 
  • Maska wyposażona jest w podwójne zawory wydechowe i przewód powietrza z 
    dyfuzorem wewnętrznym
  • Pas biodrowy posiada system filtracji zapachów 
  • Wszystkie elementy są wstępnie skonfigurowane 
  • Zestaw zawiera także wysokiej jakości wąż do pistoletu
    (Otwór 1,2 M x 8 mm).

Maska lakiernicza DeVilbiss MPV-627 Opinie

Zestaw ochronny  MPV Air-Fed jest zdecydowanie najlepiej ocenianym i najpopularniejszym produktem ochronnym stosowanym w malowaniu natryskowym. Profesjonaliści pracujący na co dzień z marką DeVilbiss wskazują zestaw MPV-627 jako faworyta wśród masek ochronnych.

Część twarzowa maski wykonana jest z miękkiego i elastycznego tworzywa. Dodatkowo, podtrzymywana jest za pomocą paska mocującego zakładanego za głowę.