Pistolety lakiernicze Devilbiss

Myślą przewodnią Devilbiss od lat jest nieustanny rozwój i opracowywanie nowych technologii w aspekcie atomizacji. Aktualnie DeVilbiss to wiodący na rynku dostawca przyrządów, dedykowanych aplikacji wykończeniowych powłok, na zasadzie atomizacji materiału dla przemysłu samochodowego i ogólnego. Pierwszy stworzony pistolet natryskowy okazał się wielkim hitem, zrewolucjonizował on  branżę samochodową oraz przemysł meblarski. Obecnie pistolety firmy Devilbiss zawojowały wiele branż. Produkty wyposażone są w bardzo przydatne parametry, niezbędne do codziennych aplikacji. Pistolety DeVilbiss to idealna alternatywa dla wielu rutynowych zadań w lakierniczych pracach. Świetnie sprawdzają się przy lakierowaniu i malowaniu karoserii. Dzięki swojej niezawodnej technologii gwarantują długi okres bezinwazyjnej pracy.

Rodzaje pistoletów

Pistolety automatyczne

Devilbiss AGMD

Automatyczny pistolet natryskowy, pozwalający na bardzo szybką i łatwą wymianę przy serwisowych pracach a także konserwacyjnych.

Devilbiss AGMD-PRO

Natryskowy pistolet automatyczny DeVilbiss AGMD PRO to gwarancja optymalnej jakości atomizacji przy najlepszej wydajności w swojej klasie.

Devilbiss AG-360

Seria AG-360 to niskociśnieniowe pistolety automatyczne, z rozpylaniem powietrznym - zastosowanie przemysłowe.

Devilbiss Dv-1

Bardzo precyzyjny pistolet natryskowy nowej generacji. Szybki i wydajny, niezawodny pistolet.

Pistolety ręczne

Devilbiss GTi Pro Lite

Pistolet lakierniczy GTi Pro Lite został stworzony dla ciężko pracujących lakierników, wymagających najwyższej jakości w lakierowaniu.

Devilbiss PRi Pro Lite

To wszechstronny, pełnowymiarowy pistolet. z kubkiem opadowym. Idealny do nakładania gruntów oraz pokładów wypełniających.

Devilbiss SLG 620

To bardzo markowy i zarazem ekonomiczny pistolet marki Devilbiss, który zapewnia bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat.

Devilbiss FLG 5

Pistolet ten idealnie się sprawdzi w rutynowych zadaniach: zarówno w pracach malarskich jak i przy pracach półprofesjonalnych i przez majsterkowiczów.

Co je wyróżnia

Światowej klasy jakość urządzeń

Duży komfort użytkowania

Wyposażone w niezbędne parametry

Gwarancja długiego okresu bezinwazyjnej pracy