DeVilbiss – duża moc do wykorzystania w celu osiągnięcia perfekcyjnych wykończeń. Pistolety DeVilbiss Advance HD z technologią rozpylania zarówno konwencjonalną jak i Trans-Tech to uniwersalne, wysoko wydajne narzędzie w ręku malarza. Przeznaczone do pracy z farbami rozpuszczalnikowymi i wodnymi, równie dobrze sprawdzają się przy aplikacjach bejcy, gruntów, podkładów, szkliwa, olejów, klejów itd.

Korzyści używania DEVILBISS ADVANCE HD:

  • Szybsza aplikacja przy materiałach o zwiększonej lepkości
  • Wytrzymały, lekki, o ergonomicznych kształtach to wydajniejsza praca
  • Najwyższej półki atomizacja firmy DeVilbiss
  • Pistolety dostępne z rozpyalniem konwencjonalnym i DeVilbiss Trans-Tech
  • Ergonomiczna rękojeść to doskonała kontrola, wyczucie i miejsze urazy przeciążeniowe dłoni operatora
  • Dsze, iglice i kanały materiałowe w korpusie pistoletu wykonane standardowo w całości ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzają się w pracy z materiałami wodnymi
  • Kubek grawitacyjny wykonany z polyestru do zastosowania ze wszystkimi materiałami

Jak działa kubek grawitacyjnty ze wspomaganiem ciśnienia?

System ciśnieniowego wspomagania pistoletów pneumatycznych z kubkami grawitacyjnymi firmy DeVilbiss jest idelanym rozwiązaniem przy specyficznych aplikacjach materiałów o wysokiej lepkości i tixotropowych. Ciśnieniowe wspomaganie w pistoletach DeVilbiss Advance HD umożliwia zwiększenie wypływu materiału i tym samym szybsze malowanie przy jednoczesnym utrzymaniu jakości uzyskiwanych powłok. Rozwiązanie zostało zaadaptowane do pistoletów DeVilbiss z atomizacją konwencjonalną i Trans-Tech.

Wysoka wydajność rozpylania pistoletów Advance HD uzyskiwana jest dzięki dużej przepustowości kanałów powietrznych i zastosowaniu osobnego zaworu balansującego. Dzięki temu powietrze sprężone bez przeszkód przedostaje się przez korpus pistoletu. W połączeniu z precyzyjnie zaprojektowanymi i wykonanymi głowicami powietrznymi i dyszami uzyskujemy doskonały jednorodny strumień atomizacji. Zastosowanie do produkcji wszystkich elementów pistoletów Advance HD wysokiej jakości materiałów wpływa na długą i niezawodną pracę w środowisku przemysłowym.

Szczegółowy opis DEVILBISS ADVANCE HD z kubkiem grawitacyjnym:

×
×

Koszyk