System ciśnieniowego wspomagania pistoletów pneumatycznych z kubkami grawitacyjnymi firmy DeVilbiss to doskonała alternatywa dla rozwiązań przy wymagających aplikacjach materiałów o dużej lepkości jak również tiksotropowych.

Pistolety natryskowe DeVilbiss Advance HD występują w wersji rozpylania Compliant oraz w wersji Conventional.

Bardzo dużą wydajność pistoletu natryskowego Advance HD uzyskano dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii która polega na dużej przepustowości kanałów powietrznych oraz wykorzystaniu odrębnego zaworu powietrza. Dzięki temu sprężone powietrze bez
oporów dostaje się przez korpus pistoletu

Połączenie idealnie zaprojektowanych i wykonanych głowic powietrznych oraz dysz daje nam w efekcie jednorodny strumień atomizacji.

Pistolet Advance HD to precyzyjnie zbudowane urządzenie do budowy którego wykorzystano materiały o wysokiej wytrzymałości
niezawodności oraz żywotności pracy w każdej branży przemysłowej.

 

DeVilbiss – duża moc do wykorzystania w celu osiągnięcia perfekcyjnych wykończeń. Pistolety DeVilbiss Advance HD z technologią rozpylania zarówno konwencjonalną jak i Trans-Tech to kompleksowe, bardzo wydajne narzędzie w ręku operatora. Jego zastosowanie dedykowane jest do pracy z farbami wodnymi i rozpuszczalnikowymi, świetnie sprawdza się przy aplikacji bejcy, gruntów, szkliwa, podkładów, klejów itd.

Korzyści używania DEVILBISS ADVANCE HD:

  • Szybsza aplikacja przy materiałach o zwiększonej lepkości
  • Wytrzymały, lekki, o ergonomicznych kształtach to wydajniejsza praca
  • Najwyższej półki atomizacja firmy DeVilbiss
  • Pistolety dostępne z rozpyalniem konwencjonalnym i DeVilbiss Trans-Tech
  • Ergonomiczna rękojeść to doskonała kontrola, wyczucie i miejsze urazy przeciążeniowe dłoni operatora
  • Dsze, iglice i kanały materiałowe w korpusie pistoletu wykonane standardowo w całości ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzają się w pracy z materiałami wodnymi
  • Kubek grawitacyjny wykonany z polyestru do wykorzystania ze wszystkimi materiałami

Jak działa kubek grawitacyjnty ze wspomaganiem ciśnienia?

System ciśnieniowego wspomagania pistoletów pneumatycznych z kubkami grawitacyjnymi firmy DeVilbiss jest idelanym rozwiązaniem przy specyficznych aplikacjach materiałów o wysokiej lepkości i tixotropowych. Ciśnieniowe wspomaganie w pistoletach DeVilbiss Advance HD umożliwia zwiększenie wypływu materiału i tym samym szybsze malowanie przy jednoczesnym utrzymaniu jakości uzyskiwanych powłok. Rozwiązanie zostało zaadaptowane do pistoletów DeVilbiss z atomizacją konwencjonalną i Trans-Tech.

Wysoka wydajność rozpylania pistoletów Advance HD uzyskiwana jest dzięki dużej przepustowości kanałów powietrznych i zastosowaniu osobnego zaworu balansującego. Dzięki temu powietrze sprężone bez przeszkód przedostaje się przez korpus pistoletu. W połączeniu z precyzyjnie zaprojektowanymi i wykonanymi głowicami powietrznymi i dyszami uzyskujemy doskonały jednorodny strumień atomizacji. Zastosowanie do produkcji wszystkich elementów pistoletów Advance HD wysokiej jakości materiałów wpływa na długą i niezawodną pracę w środowisku przemysłowym.

Szczegółowy opis DEVILBISS ADVANCE HD z kubkiem grawitacyjnym: