Pistolet DeVilbiss AG-362P - wersja z małą głowicą
i podstawą montażową

Pistolet automatyczny lakierniczy devilbiss 362p

Pistolet idealny do bardzo dokładnych natrysków zarówno do przemysłu opakowań szklanych jak i kosmetycznych. W tym celu wykorzystywane są dysze materiałowe i małe precyzyjne głowice. Dodatkowo pistolet posiada pokrętło mikrometryczne regulacji skoku iglicy w celu dokładnego dozowania materiału.

Czym się wyróżnia?

Opcjonalne uszczelnienia podstawy montażowej wykonane z FFKM odpornego na agresywne materiały rozpuszczalnikowe jak Aceton & MEK stosowane np. w przemyśle opakowań szklanych i
kosmetycznym.

Mała głowica pozwala na dokładniejsze rozpylanie na mniejszych elementach. 

Pokrętło mikrometryczne regulacji skoku iglicy może być zamontowane do każdego pistoletu DeVilbiss AG-361 i AG-362. Można zamówić je w zestawie akcesoriów dodatkowych lub osobno.

Konfiguracja Pistoletu DeVilbiss AG-362P

Posiada dwa typy podstaw montażowych:

  • z szybkozłączem (dźwignia) 
  • skręcane złączem śrubowym

Podstawa z szybkozłączem pozwala na natychmiastowe rozłączenie
korpusu od podstawy i jest zaopatrzona w otwór na trzpień montażowy o średnicy 12,7 mm.

Podstawa skręcana z kolei cechuje się małymi wymiarami i jest skonstruowana z myślą o ograniczonym miejsca montażu i szerokiej gamie specjalistycznych mocowań do maszyn.

Tego typu postawa jest bogata w funkcję podstawy dla pistoletu automatycznego Air Assisted Airless AG-363. Osobom wykorzystującym różnorakie technologie aplikacji i materiały, zapewnia swobodną podmianę pistoletów, zależnie od produkcyjnych potrzeb.

Podstawa skręcana

W zależności od typów mocowań maszynowych, mamy 4 różne warianty mocowań z którymi może być dostarczana podstawa skręcana. Są dostępne również dodatkowe akcesoria montażowe mocowane do podstawy śrub 2 x M5 i 2 x M4 (rysunek dokładnego usytuowania dostępny na żądanie). Pozwala on na montaż pistoletu do maszyn w różnych wymaganych typach mocowań i położeniu.

Podstawa z szybkozłączem

Schemat konfiguracji w zależności od rodzaju podstawy montażowej