Przedłużki DeVilbiss zgodnie z naszymi praktykami wytwarzane są z mosiądzu, a iglice mające strukturę ze stali nierdzewnej nie będą ulegały działaniu korozji. Można je wykorzystywać w połączeniu z Advance HD (ręcznymi pistoletami) oraz automatycznymi pistoletami natryskowymi spod szyldu Cobra 2.

W momencie zamówienia należy się upewnić, że numer przedłużki został uzupełniony wymaganą długością w calach. Inne długości jak i wykonania elastyczne dostępne na zamówienie.

Opcje długości 6″ (15cm), 9″ (23cm), 12″ (31cm), 15″ (38cm), 18″ (46cm), 24″ (61cm), 30″ (76cm), 36″ (91cm), 48″ (122cm), 60″ (152cm), 72″ (183cm), 84″ (213cm).
Wymiary długości (przybliżone) mierzone są między podłączeniem materiałowym pistoletu a dyszą przedłużki.

Przedłużki nie posiadają pistoletu, są dostarczane w komplecie, razem z głowicą powietrzną, iglicą, nakrętką mocowania głowicy powietrznej oraz dyszą.

Materiałowe dysze są wyprodukowane z nierdzewnej stali, z wyjątkiem typu SC, który to został wykonany z chromowanego mosiądzu, oraz modelu SA – gdzie mamy do czynienia z powlekaną stalą.

 

Zastosowanie przedłużek DeVilbiss

  • Dostępna jest szeroka gama przedłużek umożliwiająca aplikowanie specyfiku w trudno dostępnych miejscach
  • produkowane są różne opcje m. in. podłużna, okrągła i pod kątem dając nam sposobność do aplikowania przy większości przypadków.

Szczegółowy opis przedłużek DeVilbiss: