Firma DeVilbiss posiada w swojej ofercie szereg automatycznych pistoletów natryskowych. Jedną z serii jest seria AG-360, której produkty wyróżniają się doskonałą wydajnością. Seria AG-360 została opracowana przy wykorzystaniu uznanej na rynku, wiodącej technologii niskociśnieniowej atomizacji powietrza. 

Pistolety automatyczne DeVilbiss serii AG-360 łączą w sobie jakość wykończenia, solidność inżynierską oraz doskonały transfer.

Natryskowe pistolety automatyczne DeVilbiss - seria AG - 360

Natryskowe automatyczne pistolety DeVilbiss serii AG – 360 są dostępne w różnych wersjach, żeby móc zapewnić uniwersalne i wszechstronne rozwiązania do automatycznego wykańczania powierzchni. Pistolety te zaprojektowano tak, aby mogły pracować w trudnych warunkach w nowoczesnym przemyśle wykończeniowym. Zapewniają maksymalną produktywność przy minimalnym czasie niezbędnych przestojów.

Pistolety automatyczne DeVilbiss serii AG - 360 - warianty

  1. Pistolety modelu AG – 361 to urządzenia o maksymalnej użyteczności i kontroli. Model dostępny w dwóch wariantach: AG – 361 do  ogólnego wykończenia przemysłowego oraz AG – 361E przeznaczonym dla pracy w przemyśle ceramicznym.
  2.  Pistolety automatyczne AG – 362 są skonstruowane tak, aby działać bardziej wszechstronnie: AG – 362 przeznaczony dla przemysłu ogólnego, AG – 362P opracowany do pracy w przemyśle kosmetycznym i szklarskim. Modele pistoletów automatycznych AG-362 są dostępne na rynku w dwóch wersjach kolektorów konstrukcyjnych, pozwalających na wybór układu połączenia na linii powietrze – ciecz oraz sposobu mocowania pistoletu. Model AG – 362L wyposażony jest w dźwignię, która zapewnia szybki demontaż, a model AG-362S posiada mocowanie śrubowe, które pozwala na wiele możliwości mocowania urządzenia i charakteryzuje się mniejszym rozmiarem.

Automatyczne pistolety natryskowe DeVilbiss AG - 360 - cechy:

  • szeroka gama głowic rozpylających typu CONV,  HVLP, Trans Tech (o wysokiej wydajności) zgodnych z wymaganiami środowiskowymi – zapewnia odpowiednią wydajność transferu i moc atomizacji. Do specjalnych zastosowań.
  • nieskomplikowana konstrukcja oraz prosta konserwacja, to krok w kierunku zminimalizowania czasu trwania przestojów
  • ze względu na materiał użyty do budowy urządzenia, nadaje się ono do pracy z materiałami na bazie wody i z rozpuszczalnikami
  • prosty serwis i konserwacja – łatwo odłączane kolektory montażowe
  • niewielkich rozmiarów pistolet o małym ciężarze pozwala na precyzyjną pracę z urządzeniem
  • wyposażony w niezależny wentylator, który pozwala na precyzyjne sterowanie szerokością strumienia natrysku, atomizacją i załączaniem – udoskonalony, aby pracować w najbardziej wymagających środowiskach, np. w układach robotyki i automatyki.